فیلتر تریپیکال فسفات کارینو

Karino Tripical Posphate

از {{model.count}}
تعداد
نوع
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
هوزینگ (لیوان)
مخزن قرارگیری آب جهت تصفیه شدن که در این محل ذخیره می شود. در این هوزینگ لبه داخلی فیلتر کمی بلندتر در نظر گرفته شده است و باعث شده است که واشر در این محل قرار گیرد.
گپ (کلگی فیلتر)
این قسمت از 2 پرت برنجی تشکیل شده و یک پورت برنجی(in) محل ورود آب که میدان مغناطیس اولیه بعد از پورت قرار گرفته و یک پورت برنجی دیگر (out) محل خروج آب که میدان مغناطیس ثانویه قبل از پورت برنجی قرار گرفته است و آب تصفیه شده به سمت پکیج می رود یعنی در قسمت ورودی آب به فیلتر و خروجی آب به پکیج یک جفت آهربای نئودیوم قرار گرفته است که با ایجاد میدان مغناطیس در قسمت ورودی باعث می شود املاح آب از حالت یونی به ملکولی تبدیل شود و این عامل باعث می شود تا سنگ های پلی فسفات به میزان کمتر در آب حل شده و دوام و ماندگاری سنگ را افزایش دهد در زمان ورود آب به فیلتر به علت سرعت بالای جریان آب و نبود زمان کافی در جهت منظم تر شدن کامل ملکول های آب در قسمت خروجی فیلتر ، با ایجاد مجدد یک شوک مغناطیسی به ملکول های آب باعث می شود عمل یونیزاسیون به صورت کامل انجام گردد و به همین امر بهره وری و کارایی فیلتر را تا بالای ۹۵ درصد ارتقا دهیم.
مهره
رابط بین کپ و هوزینگ با یکدیگر هست و باعث افزایش سطح تماس بین آن ها می شود. این عملکرد موجب آب بند شدن فیلتر توسط واشری که بر روی هوزینگ قرار داده شده است می شود.
واشر
واشر استفاده شده در فیلتر پلی فسفات تریپیکال از نوع واشر کونیک است ، واشر کونیک بهترین نوع واشر از لحاظ آب بند کردن تمامی محصولات و اجناسی است که نیاز به آب بند شدن، با سیال آب را دارد و این نوع واشر در آب بندی محصولات صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد و هم چنین توانستیم برای اولین بار در دنیا ثبت اختراع مربوط به این نوع آب بندی را در فیلتر های پلی فسفات اخذ نماییم.
حداکثر دمای آب
42 درجه سانتی گراد

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...